Zastrešenie a konštrukcie

Nevyspytateľné počasie dokáže behom okamihu zničiť niekoľkomesačnú prípravu na podujatie, v inom prípade zasa mnoho škôd na technike účinkujúcich aj organizátora. Menej známym príkladom je silné slnečné žiarenie poškodzujúce techniku a komplikujúce výkon umelcom.

Zastrešenie

Hliníkové komponenty sú certifikované a sú od známeho výrobcu TAF. Prekrytie je z kvalitnej plachty striebornej farby a bočné výplne z perforovaného vzdušného materiálu, vďaka ktorému je pódium dobre odvetrané a pri veľkých horúčavách sa v ňom neprejavuje skleníkový efekt. Pri výdatnom daždi a bočnom vetre obmedzí vniknutie vody do priestoru zastrešenia.

Hliníkové konštrukcie

Konštrukcie (Truss) sú vyrobené zo špeciálnych hliníkových zliatin a každý diel je homologovaný a certifikovaný. Variabilita typizovaných dielov umožňuje vytvoriť rôzne konštrukčné stavby, na ktoré sa inštaluje ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošné videoprojekcie a scény. Vďaka tomu dokážeme vytvoriť kdekoľvek (na výstaviskách, v obchodných centrách, športových halách, kultúrnych domoch atď) zaujímavé a pôsobivé scény.

Ponúkame Vám rôzne typy zastrešenia s pôdorysmi:

  • 5m x 4m
  • 8m x 6m
  • 10m x 8m
  • 13m x 12m

Hľadáte zastrešenie, či konštrukciu na vašu akciu?