Doplnkové služby

Ponúkame technológie, ktoré vám zaručia originalitu a umocnia momenty z vašej akcie: laser, mapping, pena, fire machine, či konfety.

Výroba laserovej show na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Vykreslenie loga s pôvodnými farbami alebo laser mapping budov, automobilov.

Videomapping je projekčná technika, ktorá môže premeniť takmer akýkoľvek povrch do dynamického zobrazenia, ktoré prináša divákovi silný zážitok. Je to práca s priestorom a časom, vhodnou grafikou, animáciami, integrovaním svetla, hudby a špeciálnych efektov dosiahnete kompaktnú vizuálnu show.

Penová show je veľmi obľúbená zábava najmä v letných mesiacoch na akciách realizovaných v exteriéri, ale nie je problém zrealizovať ju aj v interiéri. Pena zmizne bez toho, aby zanechala stopy na oblečení alebo interiéry. Je možné ju dodať aj vo farbe a s vôňou. Pena strieka do vzdialenosti až 8 m.

Fire Machine vytvárajú ohňovú šou, kde sú jednotlivé plamene ovládané DMX signálom. Výška plameňa je cca 2-3 m. Táto technológia nie je vhodná do malých priestorov, pretože hrozí požiar alebo úraz popálením.

Buble show spočíva v inštalácii výrobníka bublín v priestore. Na výrobu bublín sa používa špeciálna kvapalina do ktorej sa ponárajú dva kotúče s okami na výrobu bublín, na ktoré sa vháňa vzduch a tým sa vytvárajú bubliny. Tie v priestore vytvárajú aj zo svetelnými lúčmi zaujímavé efekty.

Konfety Power Shot je profesionálne zariadenie navrhnuté tak, aby ,,strieľalo,, jednorazové elektrické launchery, ktoré majú dosah 5-12 m v prípade konfiet, a v prípade stúh je ich dosah až 10-20 m. Použitie je možné ako v malých tak aj veľkých priestoroch alebo aj v exteriéri.

Hľadáte laserovú show, či videomapping na vašu akciu? Kontaktujte nás.