Osvetlenie

Osvetlenie je špecifická záležitosť. Každý hudobný žáner má iný spôsob svietenia, rovnako charakter a veľkosť akcie určuje typ a počet svetiel. Naša spoločnosť disponuje kvalitným a pestrým svetelným parkom. Na želanie vám vieme prekryť strop a steny sály bielou tkaninou, na ktorej vynikne farebné podsvietenie sály a zo šedivého priestoru starého kultúrneho domu je nová sála, žiariaca farbami podľa vášho výberu. Intenzita a kreativita osvetlenia závisia už len od vašej fantázie a rozpočtu.

Súčasné LED technológie, ktoré máme k dispozícii pre našich klientov umožňujú takmer nekonečné možnosti farebných kombinácií rôznych typov lúčových svetiel a podsvietenia kombinované s efektovými svetlami ako je napríklad laser, stroboskop, mapping. Správne zvolené osvetlenie dotvára originalitu akcie a celkový imidž. Zvuk vníma poslucháč v prítomnom okamihu, ale to, čo sa obrazovo vryje do jeho pamäte sú obrazové vnemy, a je možné uchovať fotografie a videozáznamy. S využitím svetelného parku v kombinácii s bielymi tkaninami a hliníkovými konštrukciami, zmeníme priestor na nepoznanie.

Naše súčasné technológie nám dávajú možnosť uspokojiť aj náročnejších klientov. LED bary, LED PAR, výkonné LED rotačné hlavy, SPOT, WASH, BEAM, stroboskopy, UV delá, lasery a video projekcie dokážu vytvoriť jedinečné prostredie a umocnia celkový dojem návštevníka vášho eventu.

Potrebujete osvetlenie na vašu akciu? Kontaktujte nás.