O nás

Továreň na zábavu

Firma Miroslav Dvoran – MIDO-music productions pôsobí na slovenskom trhu pod týmto menom už od roku 1999. Jej korene však siahajú až do roku 1986. Firma si zakladá na skúsenostiach a rokmi overených postupoch. V súčasnej dobe v našom portfóliu nájdete kompletné technické zabezpečenie pre vaše eventy, koncerty, festivaly, jarmoky, obecné dni, plesy, tanečné párty ale aj súkromné akcie (svadby, jubileá, stužkové slávnosti…)

Ponúkame vám ozvučenie, osvetlenie, projekcie, konštrukcie, zastrešenie, pódiá a množstvo riešení vašich špecifických požiadaviek. K dispozícií máme pre vás kvalitných Dj ov, ktorí sú vďaka dlhoročnému a úspešnému know how, tou najlepšou voľbou pre váš event. Bohatý hudobný archív, komunikatívnosť a profesionalita sú zárukou skvelej zábavy aj na akciách so špecifickým žánrovým zameraním (cz-sk , oldies , latino , rock a rôznych aktuálnych tanečných štýlov).

Realizácia každej akcie vyžaduje individuálny prístup a vytvorenie správneho pracovného postupu, ktorý navrhneme na základe požiadaviek klienta, po konzultácii, prípadne obhliadke priestoru, v ktorom sa event následne zrealizuje.

Orientujeme sa ako na malé jednoduché udalosti pre pár desiatok ľudí, tak aj na náročné open air akcie pre niekoľko tisíc návštevníkov.

Naša filozofia je spoľahlivosť, profesionalita a lojalita ku každému klientovi, spolu s obrovskou snahou urobiť maximum pre spoločný cieľ a to spokojnosť všetkých zúčastnených zložiek. Hlavný cieľ našej práce je vyvolanie pozitívnych emócií alebo k nim prispieť. Cenová politika spočíva v jednoduchých bodoch – prispôsobiť sa vám, vašim potrebám a možnostiam. Naša spoločnosť bola a je, súčasťou mnohých reklamných a marketingových projektov, realizovaných na celom území Slovenska.

Spoločnosť MIDO – music productions, podporuje školy, škôlky a spoločenské organizácie v regióne Hlohovca s cieľom zvýšiť aktivitu aj úroveň v kultúrno-spoločenskej oblasti. Budeme radi ak využijete naše služby a pochopíte, že u nás problémy neexistujú, iba riešenia …

 • null

  1. krok

  Konzultácia s klientom, prípadne obhliadka priestoru, kde sa event zrealizuje.

 • null

  2. krok

  Vytvorenie vhodného pracovného postupu na základe konzultácie s klientom.

 • null

  3. krok

  Nasleduje vytvorenie cenovej ponuky na mieru.

 • null

  4. krok

  Samotná realizácia eventu presne podľa požiadaviek klienta.

Pozrite si všetky služby, ktoré ponúkame.