Pódium a zábrany

Nemenej dôležitým prvkom na akcii je pódium. Vďaka nemu môžu program sledovať všetci návštevníci a naopak účinkujúci majú komfort a priestor na realizáciu vystúpenia.

Pódium má protišmykový, vode odolný povrch, tri typy nôh umožňujú postaviť ho vo výške 30 cm – 160 cm. Pódium je možné postaviť aj na extrémne nerovnom povrchu, dodávame k nemu doplnky ako schody, zábradlie, čiernu látku na prekrytie priestoru pod pódiom.

Mobilné zábrany

Mobilné zábrany slúžia na zaistenie bezpečnosti návštevníkov akcie a ochranu technického zázemia pred vstupom nepovolaných osôb.

Dodávame dva typy zábran:

  • mobilné zábrany na usmernenie davu s pevným rámom a tyčovými výplňami a poistným systémom proti zdvihnutiu
  • nášľapné zábrany s mimoriadnou stabilitou, ktorých použitie je najmä v línii medzi pódiom a davom, kde vzniká najväčší tlak smerom k pódiu.

Mobilné oplotenie

V našej ponuke ďalej nájdete mobilné oplotenie, ktoré slúži či už na oplotenie priestoru, v ktorom sa realizuje kultúrno-spoločenské podujatie, alebo na zamedzenie vstupu nepovolaných osôb do zázemia organizátora.

Panel oplotenia je z ľahkej oceľovej pozinkovanej konštrukcie, výplň tvoria pletivové drôtené oká a rozmer je 3,5 m x 2 m. Oplotenie sa osádza do betónovej pätky a v hornej časti sa fixuje štandardným spojovacím prvkom.

Hľadáte pódium,  mobilné zábrany alebo oplotenie vašej akcie?