Hudobná produkcia/DJ

Hudobná produkcia má v našej firme za sebou dlhú, úspešnú profesionálnu históriu, ktorá sa píše aj naďalej. Príbeh začal jedného večera v roku 1986. Do roku 1999 to bolo sólové účinkovanie, ďalej na základe úspešného know-how a správnej vytvorenej hudobnej dramaturgie sa pridali ďalší DJi, ktorí spomínané know-how prevzali a ich počet narástol až na 34.

Špecializujeme sa najmä na multižánrové hudobné produkcie pre všetky generácie na firemných eventoch, plesoch a súkromných akciách (svadby, jubileá, stužkové slávnosti…). Bohatý hudobný archív, komunikatívnosť a zodpovedný prístup sú zárukou skvelej zábavy aj na akciách so špecifickým žánrovým zameraním (cz-sk, oldies, latino, rock ale aj rôznych aktuálnych tanečných štýlov).

Naši DJi sú zdatní moderátori, ktorí vám bez problémov odmoderujú tombolu, spoločenské súťaže alebo úvodný príhovor.

V prípade svadobnej hudobnej produkcie odporúčame každému klientovi napísať blacklist a playlist, t.j. čo určite nechcete a čo určite chcete počuť na vašej svadbe. Hrá sa zvyčajne do 04.00, ale samozrejme nie je problém v prípade potreby pokračovať v hudobnej produkcii dokedy sa svadobčania bavia. Máme pre vás pripravené množstvo spoločenských súťaží a zábavných vstupov. V prípade potreby vám ozvučíme hudobného interpreta, cimbálovú hudbu alebo akúkoľvek kapelu. Potiahneme vám strop, prípadne steny bielou textíliou, pre lepší efekt nasvietenia sály.

Hľadáte DJa na vašu akciu? Kontaktujte nás.